Žalúzie

ISSO_Horizontalna_zaluzia_2

Horizontálne žalúzie

Žalúzie sa skladajú z niekoľko častí: hliníkové lamely, horný nosník, spodný nosník, vodiacie silóny a ovládacia retiazka s mechanizmom. Lamely sú štandardnej šírky 25mm alebo 16mm. Sú vyrobené tak, že pri zaklopení žalúzie sa lamely navzájom prekrývajú a zabraňujú presvitaniu svetla. Hustejšie naskladané lamely zabezpečujú maximálne tienenie okna. Farby lamiel či nosníka je možné zvoliť podľa vzorkovnice z bežných farieb alebo drevo imitačných dekorov. Žalúzie sa vyrábajú v 2 prevedeniach a to: ISSO1, ISSO2. Líšia sa len v prevedení nosníka, kde pri ISSO1 je nosník pravouhlý a pri ISSO2 je nosník oblý. Všetky žalúzie ponúkame vyrobené na mieru.

Vertikalne_zaluzie_2

Vertikálne žalúzie

V prípade potreby zatienenia veľkej plochy sú jednou z možností aj vertikálne žalúzie. Vďaka širokému výberu látok ideálne prispôsobíme dizajn žalúzii podľa Vašich potrieb. Výhodou vertikálnych žalúzií je, že majú možnosť viacerých spôsobov zaťahovania: zľava - doprava, sprava - doľava, zo stredu na kraje.

Plisse_zaluzie_2

Plissé žalúzie

Plisse je skladaná látková žalúzia, ktorá zútulní interiér a poskytne zatienenie šité na mieru Vašej miestnosti. Vybrať si môžete plisované látky s rôznym stupňom priepustnosti svetla, zatemňujúce látky alebo látky s perleťovými nátermi s vysokým stupňom odrazu svetla.

Bambusova_drevena_zaluzia

Drevené žalúzie

Obľúbený dekoratívny tieniaci systém, ktorý si najčastejšie vyberajú priaznivci prírodných materiálov. Drevené a bambusové žalúzie 25mm a 50mm sú ideálne na dekoráciu bytov, domov a kancelárií. Vďaka regulácii množstva prenikajúceho svetla poskytujú doma pocit intimity. Drevené žalúzie sú vyrábané z exotického lipového dreva akéhokoľvek rozmeru sa vyznačujú zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti a slnečnému žiareniu. Bambusové žalúzie sú vytvorené z lamiel z prírodného bambusu a vďaka tenším listom sú ľahšie. Pri zdvihnutí zaberajú menšiu plochu ako drevené žalúzie a možno ich použiť v miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou.