Markízy

Dakota-2

Markízy

Markízy na balkón alebo terasu (aj pre veľké plochy) Vám zabezpečia príjemný tieň. Vonkajšie markízy Vás spoľahlivo ochránia nielen pred slnečnými lúčmi, ale vďaka špeciálnej povrchovej úprave si poradia aj s miernym dažďom - sú totiž nepremokavé. Na výber máte z množstva dekorov látok, ktoré sa najlepšie hodia na Vašu terasu alebo balkón. Všetky markízy je možné ovládať manuálne alebo pomocou elektrického motora.

Typy markíz

  • Jasmína – Táto markíza patrí medzi tie najjednoduchšie a najlacnejšie. Neobsahuje horný nosný profil, a preto je vhodná skôr na prekrytie menších plôch.
  • Stela – Najpoužívanejšia markíza, ktorá je dizajnovo podobná Jasmíne. Na rozdiel od Jasmíny má horný pevný a odolný montážny profil. Je konštrukčne stavaná na prekrytie väčších plôch.
  • EMMA – Jedna z najlacnejších kazetových markíz na trhu. Vďaka svojmu prevedeniu Vám kazeta ukryje celú látku, čím splní dizajnovú aj ochrannú funkciu.
  • OLIVIA – Najpoužívanejšia kazetová markíza. Je určená na prekrývanie veľkých plôch. Jej najväčšou výhodou je pohyblivý predný volán. Vďaka možnej integrácií LED osvetlenia spríjemní Vaše večerné posedenia na terase.
  • DAKOTA – Markíza vďaka svojmu celokazetovému prevedeniu má integrovaný odtok vody, čo je jej veľkou výhodou.