Screenové rolety

Screen-ZIP-Economy-3

Screenové rolety

Vonkajšie screenové rolety dodávajú budovám nadčasový moderný vzhľad. Technické tkaniny určené pre tieto systémy zaisťujú maximálnu ochranu proti slnečnému žiareniu, prieniku tepla, a zároveň zabezpečujú optimálnu úroveň prirodzeného svetla v interiéri. Vďaka svojmu materiálovému zloženiu - sklenené vlákno, PVC, polyester - sú odolné voči poveternostným vplyvom, a preto sú vhodné nielen pre interiérové použitie, ale najmä pre exteriérové použitie. Špeciálna perforovaná látka zip screen roliet umožňuje prenikanie svetla do interiéru, zároveň bráni pohľadom zvonku. Zlepšuje tepelnoizolačné vlastnosti okien, t.z.– screenové rolety zabraňujú nadmernému zahrievaniu interiéru v lete a prieniku chladného vzduchu k oknám v zime. Šetria peniaze za vykurovanie, aj za klimatizáciu, hodia sa aj ako doplnok pasívnych domov.

Typy screenových roliet

  • SCREEN ALFA-ZIP – V závislosti na type látky screenová roleta ALFA zaisťuje maximálnu ochranu proti slnečnému žiareniu, prieniku tepla a zároveň zabezpečuje optimálnu úroveň prirodzeného svetla v interiéri. Vďaka tejto čiastočne svetelnej priepustnosti a variabilite miestnosť zatieni, pričom stále umožňuje výhľad smerom von, sťažuje však pohľad z exteriéru dovnútra, čím zachováva súkromie.
  • SCREEN HR8-ZIP – Táto roleta má unikátny systém líšt, ktorý zaisťuje jej odolnosť voči vetru a udržuje textíliu dokonale napnutú a na svojom mieste vo vodiacich lištách. Touto roletu s triedou odolnosti voči vetru 3 môžete zatieniť plochu až do 18 m2 s jediným kusom tkaniny.
  • SCREEN HR10-ZIP – Moderné riešenie pre prvotriednu energetickú náročnosť a pre požiadavky na komfortnú vnútornú klímu v pasívnych a nízkoenergetických domoch – to všetko vystihuje zaomietaciu screenovú roletu. Spodná lišta je plne integrovaná, čo znamená, že screenová roleta v zasunutom stave nie je vidieť z pohľadu exteriéru.
  • SCREEN ZIP ECONOMY – Predstavuje modernú a cenovo priaznivú možnosť, ako dokonalým spôsobom zatieniť okná na všetkých typoch budov, zvýšiť obytný komfort a zároveň dosiahnuť úsporu energie. Tento typ rolety je určený tak pre exteriérové, ako aj interiérové zatienenie.