Siete proti hmyzu na dvere

TOP produkt záruka až 5 rokov!

Siet_na_dvere_plisse_2

Sieťky na dvere plissé

Vďaka svojmu jedinečnému prevedeniu kombinuje prvky rolovacej a posuvnej siete. Sieťovina je vyhotovená tak, aby sa pri otváraní rozkladala a zatváraní skladala, čo umožní maximálny komfort pri manipulácii. Je vhodná na všetky typy balkónových dverí, posuvných dverí, či HS-portálov. Použitá sieťovina je sivá, čierna, a proti hlodavcom, v závislosti od produktu.

Siet_na_dvere_otvaracia

Sieťky na dvere otváracie pántové

Ideálne riešenie, ak máte väčší priestor na balkóne alebo terase. Vďaka samozatváracím pántom sa nemusíte starať o manuálne zatváranie sieťových dverí. Za sťažených podmienok upevnenia je možnosť vyrobiť tieto dvere vo vlastnom ráme. Pre náročných používateľom vieme dodať tieto dverové siete aj so spodnou okopovou lištou, vďaka ktorej si otvoríte dvere jemným kopnutím.

Odporúčaná maximálna šírka: 100 cm; minimálny montážny priestor po obvode rámu okna: 3cm; sieťovina: sivá, čierna, PET - proti hlodavcom; výroba 2-3 týždne.

Siet_na_dvere_SMART

Sieťky na dvere otváracie SMART

Otvárateľné sieťové dvere vo vlastnom ráme ideálne, keď Vám „zatepľovači“ nechali úzku časť rámu.

Odporúčaná maximálna šírka: 100 cm; minimálny montážny priestor po obvode rámu okna: 1cm; sieťovina: sivá, čierna, PET - proti hlodavcom; výroba: 2-3 týždne.

Siet_na_dvere_rolovacia_3

Sieťky na dvere rolovacie

Ideálne riešenie v prípade, ak nie je možnosť montáže dverových sietí. Veľkou výhodou je minimálne prevedenie celej konštrukcie a praktické riešenie do úzkych priestorov. Vďaka silnému magnetu tento typ siete na dvere zabezpečuje odolnosť voči vetru a jednoduché ovládanie.

Odporúčaná maximálna šírka: 90 cm; minimálny montážny priestor po obvode rámu okna: 1cm; sieťovina: sivá, čierna; výroba: 3-4 týždne.

Siet_na_dvere_posuvna_2

Sieťky na dvere posuvné

Tento typ odporúčame pri oknách, kde šírka otvoru je väčšia ako 1m a celá okenná súprava sa skladá z dvoch častí. Posuvná sieť sa jednoduchým pohybom do strán pohybuje v svojej lište, ktorá je namontovaná po celej šírke otvoru v stene.