Exteriérové žalúzie

Pri odbere minimálne 3ks žalúzií s IO motorom od SOMFY dostanete zariadenie Tahoma na ovládanie Vaších žalúzií pomocou smartfónu, grátis!

C65_4-t

Exteriérové žalúzie

Tento typ žalúzií je vhodný pre exteriérové tienenie okien rodinných domov, administratívnych budov, bytov. Dokážu zabrániť až 85 %, prechodu slnečných lúčov čím zabraňujú prehrievaniu sa miestnosti. Oproti klasickým interiérovým žalúziám majú exteriérové žalúzie možnosť nakláňania lamiel, čo zároveň pôsobí ako moderný tieniaci prvok pre vašu domácnosť. Výhodou sú rôzne variácie ovládania: na vypínač alebo ovládač, prípadne pomocou smartphone. Tieto žalúzie dokážeme namontovať aj do dizajnových okien, ktoré sú namontované „šikmo“, a to vďaka technológiám od našich dodávateľov.

Typy prevedení lamiel žalúzií

  • Z90 – Technologicky najlepšia a najpoužívanejšia vonkajšia žalúzia, vhodná na zatienenie rodinných domov aj administratívnych budov. Lamely široké 9 cm sú v tvare písmena Z.
  • Z70 – Oproti žalúzií typu Z90 má užšie lamely, a preto je vhodná v prípade úzkej špalety. Lamely široké 7 cm sú v tvare písmena Z.
  • C80 – Vďaka svojmu vzhľadu vhodné najmä pre rodinné domy. Lamely majú šírku 8 cm a sú v tvare písmena C. Vonkajšie žalúzie C80 sa vyznačujú veľkou variabilitou vyhotovenia.
  • C65 – Exteriérová žalúzia C65, s lamelami v tvare písmena „C“ široká 6,5 cm, je veľmi obľúbená a žiadaná hlavne u tých, ktorí potrebujú čo najužšie prevedenie exteriérových žalúzií.
  • S90 – Vonkajšia žalúzia S90 predstavuje absolútny luxus a špičku vo vonkajšom zatienení z pohľadu účelnosti a dizajnu. Lamely sú v tvare písmena S a majú šírku 90 mm, v ponuke je aj užší variant so 65mm širokou lamelou.
  • TOP – Samonosná žalúzia top je vhodná najmä pre zložitejšie okenné zostavy. Vyznačuje sa jednoduchou montážou a je možné do nej integrovať aj sieť proti hmyzu. Pre túto žalúziu sú dostupné všetky typy lamiel.